Mobil Delvac 1

Mobil Delvac 1

Mobil Delvac 1 Syntetické motorové oleje

Lubexpert Slovakia ponúka motorové oleje pre úžitkové vozidlá, značky Mobil Delvac dostupné v nasledujúcich variantoch:

  • Mobil Delvac 1™ LE 5W-30
  • Mobil Delvac 1™ 5W-40
  • Mobil Delvac 1™ SHC 5W-40

Žiadosť o ponuku 

Vynikajúca tekutosť pri nízkych teplotách

Syntetické mazivá Mobil Delvac sú špeciálne navrhnuté pre zníženie vnútorného trenia, čo prináša vynikajúce tokové vlastnosti pri nízkych teplotách. Preto sa k častiam motora mazivo dostáva rýchlejšie a efektívnejšie, a to najmä pri studených štartoch.

Stabilná viskozita

Vyšší index viskozity syntetického maziva Mobil Delvac znamená, že olej je viac stabilný v širokom teplotnom rozmedzí. Syntetické oleje Mobil Delvac majú vynikajúcu výkonnosť pri nízkych teplotách, a podstatnú odolnosť proti riedeniu spôsobeného vysokými teplotami. To sa premieta do zvýšenej ochrany motora pri rôznych prevádzkových teplotách.

Lepšia oxidačná a tepelná stabilita

Zvýšená stabilita syntetických motorových olejov Mobil Delvac zabezpečuje dlhšiu životnosť, predlžuje dobu medzi cyklami výmeny oleja a tým následne znižuje náklady na výmenu oleja.

Vynikajúca ochrana proti opotrebeniu

Moderné nákladné vozidlá majú motory s väčším krútiacim momentom, v ktorých pre zvýšené namáhanie môže dôjsť k nárastu odierania trecích súčiastok. Toto odieranie účinne znižujú produkty syntetických motorových olejov Mobil Delvac, a zároveň predlžujú životnosť motora vozidla.

požiadajte o technickú podporu tu!