Domov | Mazivá Pre Priemysel | Plastické Mazivá

Plastické mazivá

Mobil – plastické mazivo - vylepšená ochrana pre zvýšenie produktivity

Mobil™ - značkové plastické mazivo je založené na starostlivo vybraných minerálnych a syntetických základových kvapalinách v kombinácii s patentovanou technológiou zahusťovadiel a synergických aditív.

Vďaka modernej výrobnej technológií je zabezpečená konzistentná kvalita a výkon. Mazadlá Mobil sú špeciálne navrhnuté tak, aby spĺňali širokú škálu prevádzkových podmienok ako v priemyselných  tak aj v mobilných zariadeniach. To zahŕňa extrémne aplikácie, ako sú vysoké a nízke teploty, znečistenie vody, veľké alebo rázové zaťaženie či rôzne rýchlosti.

K dispozícii je rozsiahla škála viskozitných tried, ktoré ponúkajú pridaný výber a flexibilitu, mazadlá Mobil sú navrhnuté tak, aby udržali stroje pracovať v top forme tým, že ponúkajú tri veľké výhody:

  • Zvýšená spoľahlivosť a produktivita zariadení - dokonca aj v extrémnych prevádzkových podmienkach
  • Mazanie, ktoré šetrí náklady a znižuje tvorbu odpadu - na základe dlhej životnosti maziva a dlhšieho intervalu medzi domazávaniami
  • Potenciálne zlepšenie produktivity - prostredníctvom odborného poradenstva od inžinierov spoločnosti ExxonMobil

Spoľahnite sa na syntetické plastické mazivá Mobilith SHC™, ktoré  znižujú náklady na údržbu a zvyšujú ziskovosť

Syntetické Mobilith SHC mazivá sú vysoko výkonné výrobky, vedecky navrhnuté tak, aby prekročili náročné požiadavky aj v tých najnáročnejších aplikáciách. Vyvážená formulácia tohto druhu plastických mazív  - syntetizovaná kvapalina na báze uhľovodíkov spolu pokrokovými lítiom - komplex zahusťovadlami – ponúka perfektnú voľbu pre mazanie najrôznejších strojov, vozidiel a ich častí, kde je potrebná vynikajúca priľnavosť, štrukturálna stabilita a odolnosť voči vode.

S nízkym vnútorným trením a vysokým prirodzeným viskozitným indexom základových olejov ponúkajú výhody predĺženia životnosti ložísk, široký teplotný rozsah použitia  a dlhšiu životnosť maziva v porovnaní s bežnými plastickými mazivami vyrobených na minerálnej báze  - s celkovým cieľom pomôcť znížiť náklady na údržbu a zlepšiť ziskovosť. 

Znižuje náklady a zvyšuje hospodárnosť!
Bližšie informácie u nášho odborníka. Kontaktujte nás teraz!