Celulóza a papier

Oleje pre papierenské stroje
 
Či už vyrábate novinový papier, jemné papiere alebo vlnitú lepenku, k dispozícií máte celý rad špeciálne upravených, vysoko výkonných značkových priemyselných mazív Mobil™ pre uspokojenie konkrétnych potrieb pre priemysel papiera a celulózy. Mobil SHC™ PM Series a Mobilith SHC™ PM Series – syntetické oleje s perfektnou cirkuláciou pre papierenské stroje a syntetické plastické mazivá - boli navrhnuté s cieľom optimalizovať dostupnosť zariadení a produktivitu papierenských strojov. 
 
Výrobcovia papierenských strojov
 
Mobil - značkové priemyselné mazivá sú vhodné pre celý rad papierenských strojov, vrátane tých, ktoré vyrába Voith.
 
Mobil Oleje vhodné pre papierenské stroje:
 
Mobil SHC™ PM Series syntetické oleje pre papierenské stroje, sušičky a lisy
Mobil DTE™ PM Series syntetické oleje pre papierenské stroje, pre suché i mokré systémy
Mobil DTE Excel™ Series cirkulačné oleje proti opotrebeniu
Mobilith SHC™ PM Series plastické mazivá proti opotrebeniu
Mobil SHC™ 600 Series prevodové a cirkulačné oleje
Mobil SHC™ Series syntetické prevodové oleje pre extrémny tlak
Mobilgear™ 600 Series XP prevodové oleje
Mobil DTE 10 Excel™ Series oleje pre hydraulické systémy proti opotrebovaniu.
 
Pre najnovšie špecifikácie a schválenia pre tieto produkty pozriteTechnický list výrobku.
 
Pozrite sa bližšie na technológie pre výrobu celulózy a papiera na webových stránkach priemyselných mazív Mobil.
 
Ako môžem ušetriť peniaze a zvýšiť produktivitu pomocou mazív Mobil SHC™?
 
Pri drsných podmienkach, ako sú extrémne vysoké a nízke teploty, vysoké zaťaženie a vysoká alebo nízka rýchlosť, mazivá Mobil SHC ponúkajú rôzne výhody. Pomáhajú predĺžiť životnosť strojov a znižovať výmenu oleja, rovnako ako potenciálne znížiť zlyhanie zariadení a neplánované odstávky.
 
Predĺžená životnosť oleja- oleje Mobil SHC pôsobia až šesťkrát dlhšie ako minerálne oleje tým, že ponúkajú vynikajúcu vysoko-teplotnú stabilitu a odolnosť voči oxidácii. To pomáha predĺžiť intervaly medzi jednotlivými výmenami oleja, znížiť náklady na likvidáciu oleja a udržať výrobu v chode.
Predĺžená životnosť zariadenia- Mobil SHC chráni vašu kapitálovú investíciu pred hrdzou, koróziou a opotrebením. Stabilita v extrémnych teplotných podmienkach pomáha predĺžiť životnosť zariadení.
Vyššia produktivita, väčšia ziskovosť- Použitie Mobil SHC nie je iba mazanie. Ide priamo do základov tým, že potenciálne znižuje náklady na prevádzku, zvyšuje efektivitu a ziskovosť.
Aký olej Mobil SHC by som si mal kúpiť pre svoje zariadenia? 
 
Je dôležité používať správny olej a plastické mazivo Mobil  počas rutinnej údržby a servisu. Pomocou Looble℠ môžete získať on-line odporúčania ohľadom výberu priemyselných  mazívna základe vyhľadávania podľa špecifických odvetví, zariadení a aplikačných podmienok.