Chevrolet

Ktorý olej pre moje auto Chevrolet?
 
K dispozícii je celý rad motorových olejov Mobil vhodných pre rôzne série áut Chevrolet vrátane benzínových a VCDi motorov. Existujú motorové oleje Mobil upravené tak, aby boli vhodné pre modely Chevrolet  saloon ako napríklad Chevrolet Cruze 1.8 LT a oleje vytvorené pre menšie modely ako je Aveo 1.2 LS.
 
Typické schválenia motorových olejov pre vozidlá Chevrolet
 
dexos2™
ACEA: C2 a ACEA C3
ACEA: A3/B3 a ACEA A3/B4
API: SM, SN, SL a SJ
 
Ako môžem ušetriť peniaze pomocou Mobil 1?
 
Plne syntetické oleje, ako je Mobil 1 obiehajú vo vašom motore Chevrolet ľahšie ako tradičné minerálne oleje, takže váš motor pracuje efektívnejšie. Mobil 1 tiež začne pracovať rýchlejšie, takže váš motor dosahuje špičkovú prevádzkovú účinnosť rýchlejšie. Obe z týchto výhod znamenajú potenciálne zlepšenie palivovej účinnosti, ktorá vám ušetrí peniaze na pohonné hmoty .
 
Či už máte  Chevrolet Lacetti alebo Chevrolet Captiva, použite nástroj Ktorý olej, ktorý vám pomôže zistiť, ktorý Mobil olej je vhodný pre váš Chevrolet
 
Mobil 1 ESP 0W-30
Mobil 1 motorové oleje pre vozidlá Chevrolet
Mobil 1 ESP 0W-40.
Mobil 1 ESP 0W-30.
Mobil 1 New Life 0W-40.
 
 
Najnovšie špecifikácie a schválenia výrobku pre tieto produkty Mobil nájdete v Technickom liste 
 
Ako plne syntetický olej chráni môj motor Chevrolet?
 
Testy ukazujú, že Mobil 1 sa môže dostať do všetkých pohyblivých častí motora o  15 sekúnd rýchlejšie než niektoré bežné oleje. Kým olej začne cirkulovať v plnom rozsahu, bude trenie medzi suchými časťami motora pomaly znižovať životnosť motora. Syntetické motorové oleje, ako je Mobil 1  sa pustia do obehu hneď, chránia každú pohyblivú časť v motore, čo sa časom môže premietnuť do úspor nákladov na údržbu.
 
Ktorý olej mám kúpiť pre moj Chevrolet?
 
Je dôležité používať správny olej v aute tak, aby bol v súlade so špecifikáciami výrobcu Chevrolet. Použitie správneho produktu Mobil 1 počas rutinnej údržby a podľa príručky vášho vozidla nebude mať vplyv na záruku výrobcu Chevrolet. Pomocou funkcie Ktorý olej si vyhľadáte značku a model vášho auta a získate odporúčanie pre výber oleja.