MAN

Olej pre nákladné autá a autobusy MAN
 
MAN nákladné autá, HGV a iné úžitkové vozidlá môžu ťažiť z vysoko výkonných syntetických olejov Mobil Delvac™, ktoré boli formulované tak, aby spĺňali špecifikácie MAN. Či už potrebujete olej pre MAN nákladné auto, alebo olej pre traktor MAN, existuje ucelená rada olejov Mobil Delvac, na ktoré sa môžete spoľahnúť.
 
Špecifikácia typických motorových olejov/schválenia pre použitie pre nákladné automobily MAN
 
Či už potrebujete olej MAN M 3477 alebo olej MAN M 3277, pomocou funkcie Ktorý olej  zistite, aký olej je vhodný pre vaše úžitkové vozidlo MAN.
 
Oleje Mobil Delvac Motor pre MAN nákladné autá *
 
Mobil Delvac 1 LE 5W ™ -30
Mobil Delvac 1 SHC ™ 5W - 40
Mobil Delvac ™ XHP LE 10W - 40
Mobil Delvac ™ XHP Extra 10W - 40
 
Najnovšie špecifikácie a schválenia výrobku pre tieto produkty Mobil nájdete v Technickom liste
 
Ako môžem ušetriť peniaze pomocou Mobil Delvac 1 ™?
 
Plne syntetické oleje , ako sú Mobil Delvac 1 cirkulujú v motore vozidiel MAN ľahšie ako tradičné minerálne oleje, takže motory môžu pracovať efektívnejšie. Mobil Delvac 1 tiež začne pracovať rýchlejšie, takže váš motor dosahuje špičkovú prevádzkovú účinnosť rýchlejšie. Či už ide o menej alebo viac zaťažované vozidlá,  tieto výhody znamenajú potenciálnu úsporu paliva, čoho následkom sú ušetrené peniaze na naftu.
 
Ako pomáha Mobil Delvac splniť  Euro IV a Euro V v súvislosti s mojimi vozidlami MAN?
 
Mobil Delvac 1 LE 5W - 30 a Mobil Delvac XHP LE 10W - 40 so systémom ochrany emisie obsahujú pokročilé prísady, ktoré boli odborne navrhnuté tak, aby pomohli predĺžiť životnosť a udržiavať efektívnosť systémov na zníženie emisií,  ako je napríklad MAN filter pevných častíc (DPF). DPF sa používa na splnenie požiadaviek na emisie noriem Euro IV a Euro V. Produkty, ktoré udržujú účinnosť DPF budú taktiež podporovať nadchádzajúce emisné limity Euro VI 2014/2015.
 
Ako nájdem správny olej pre moje úžitkové vozidlo MAN? 
 
Je dôležité používať správny olej v kamióne alebo v ľahkom úžitkovom vozidle v súlade so špecifikáciami MAN. Použitie správneho produktu Mobil Delvac počas rutinnej údržby, ktoré je v súlade s užívateľskou príručkou vášho vozidla nemá vplyv na záruku výrobcu. Ak potrebujete vybrať ten správny Mobil olej pre váš model, použite nástroj na vyhľadávanie Ktorý olej.