Audi

Ktorý olej pre moje auto Audi?
 
K dispozícii je celý rad motorových olejov Mobil vhodných pre rôzne série áut Audi, vrátane benzínových a TDCi dieselových motorov. Existujú motorové oleje Mobil upravené tak, aby boli vhodné pre dieselové modely Audi A3 ako napríklad Audi A3 sportback 2.0 TDI a tiež oleje pre modely Audi A4 ako je napríklad Audi A4 Avant 2.0 TFSI.
Typické motorové oleje schválené pre vozidlá Audi
 
Audi VW 504 00
Audi VW 507 00
Audi VW 502 00
Audi VW 505 00
 
Ako môžem ušetriť peniaze pomocou Mobil 1?
 
Plne syntetické oleje, ako je Mobil 1 obiehajú vo vašom motore Audi ľahšie ako tradičné minerálne oleje, takže váš motor pracuje efektívnejšie. Mobil 1 tiež začne pracovať rýchlejšie, takže váš motor dosahuje špičkovú prevádzkovú účinnosť rýchlejšie. Obe z týchto výhod znamenajú potenciálne zlepšenie palivovej účinnosti, ktorá vám ušetrí peniaze na pohonné hmoty .
 
Či už máte malé Audi TT alebo väčšie Audi S8, použite nástroj Ktorý olej, ktorý vám pomôže zistiť, ktorý Mobil olej je vhodný pre vaše Audi.
 
Mobil 1 New Life 0W-40
Mobil 1 motorové oleje pre vozidlá Audi 
Mobil 1 ESP Formula 5W-30.
Mobil 1 New Life 0W-40.
 
Najnovšie špecifikácie a schválenia výrobku pre tieto produkty Mobil nájdete v Technickom liste
 
Ako plne syntetický olej chráni môj motor Audi?
 
Testy ukazujú, že Mobil 1 sa môže dostať do všetkých pohyblivých častí motora o  15 sekúnd rýchlejšie než niektoré bežné oleje. Kým olej začne cirkulovať v plnom rozsahu, bude trenie medzi suchými časťami motora pomaly znižovať životnosť motora. Syntetické motorové oleje, ako je Mobil 1  sa pustia do obehu hneď, chránia každú pohyblivú časť v motore, čo sa časom môže premietnuť do úspor nákladov na údržbu.
 
Ktorý olej mám kúpiť pre moje Audi?
 
Je dôležité používať správny olej v aute tak, aby bol v súlade so špecifikáciami výrobcu Audi. Použitie správneho produktu Mobil 1 počas rutinnej údržby a podľa príručky vášho vozidla nebude mať vplyv na záruku výrobcu Audi. Pomocou funkcie Ktorý olej si vyhľadáte značku a model vášho auta a získate odporúčanie pre výber oleja.