Značka Mobil

Mobil
Znacka Mobil bola vždy synonymom výkonu, inovácie a skúseností. Produkty predávané pod menom Mobil si vybojovali ocenenie a uznanie zákazníkov. Používaním mazív Mobil získate také technologické zázemie vysokej úrovne, ktoré spomínajú s uznaním tucty zákazníkov a výrobcov strojov na celom svete.
 

Mobil 1
Svetový motorový olej císlo jedna s výkonom "Number 1". Meno znacky Mobil 1 zahrnuje celé portfólio motorových olejov, tieto produkty chránia milióny motorov pred odieraním, a rovnako chránia mnoho vodicov pred nepriemnostami, ktoré môžu spôsobit odieranie a trenie. Vdaka jej jedinecnému zloženiu séria produktov Mobil 1 obsahuje vhodné produkty pre všetkých výrobcov motorov na svete. Aj pri najextrémnejších prevádzkových podmienkach zabezpecuje motorovým vozidlám jedinecnú ochranu proti odieraniu a usádzaniu.
 

Mobil Super
Mobil Super je séria produktov založených na technológii najnovšej generácie, ktorá zahrna najmodernejšie vyvinuté motorové oleje. Produkty rodiny Mobil Super daleko prevyšujú požiadavky najmodernejších motorov, cím zabezpecujú spolahlivú, ekonomickú a bezproblémovú prevádzku aj pri najnepriaznivejších podmienkach.
 
 

Mobil Delvac
Produktová rada Mobil Delvac už 80 rokov symbolizuje kvalitné mazivá pre úžitkové motorové vozidlá. Niet divu, že pät najväcších výrobcov úžitkových motorových vozidiel volí produkty Mobil Delvac. Vdaka tomu je Mobil Delvac jednou z najúspešnejších produktových vetiev mazív pre úžitkové motorové vozidlá na svete.
V súlade s rozhodnutím ExxonMobil predstavuje Mobil Delvac špicku výrobnej technológie mazív vdaka neustálemu rozvoju. Je to jeden z najlepších produktov dostupných na trhu.
Viac informácií hladajte na našej webstránke: www.mobil.co.uk
 

Mobil SHC
Mobil bola prvou spolocnostou na výrobu mazív, ktorá vyvíjala vyslovene priemyselné mazivá už viac než pred 100 rokmi. Tieto skúsenosti, ktoré boli zozbierané za uplynulé storocie pomohli k tomu, aby spolocnost Mobil vyrukovala s portfóliom mazív vytvorených s najmodernejšími technológiami prímesí a základných surovín. Táto séria produktov je Mobil SHC, zahrnujúca úplne syntetické produkty, ktoré zabezpecujú dokonalú tepelnú a viskozitnú stabilitu a jedinecnú ochranu proti odieraniu.
Viac informácií hladajte na našej webstránke: www.mobilindustrial.com