Mazivá pre osobné a dodávkové vozidlá

Motorové oleje Mobil 

ExxonMobil ponúka ucelenú radu olejov pre motory vozidiel, vrátane olejov pre motory osobných vozidiel, syntetických olejov, ako je Mobil 1, rovnako ako polosyntetických a minerálnych olejov. Tieto mazadlá schválené výrobcami motorov sa spoliehajú na inovatívne technológie, ktoré zabezpečujú vynikajúce mazanie motorov. Mobil 1 je navrhnutý tak, aby zabezpečil optimálnu účinnosť motora, zníženie opotrebenia a nízku spotrebu paliva.

Ako autorizovaný distribútor motorových olejov Mobil, Lubexpert Slovakia, s potešením ponúka svojim zákazníkom nielen rad Mobil 1, ktorý vedie na trhu, ale aj syntetické motorové oleje, Mobil Super Family, prémiové motorové  oleje a iné motorové oleje pre každodennú jazdu. Pre viac informácií , navštívte ExxonMobil Technické údaje o produktoch.

Okrem motorových olejov, ponúkame tiež celý rad ďalších automobilových mazív Mobil a autokozmetiku, ktoré pomáhajú našim zákazníkom zaistiť spoľahlivosť.

  • automobilové prevodové kvapaliny Mobil
  • automobilové prevodové oleje Mobil
  • motocyklové oleje Mobil

Ako dodávateľ tovaru do podnikov spojených s automobilovým priemyslom, od autorizovaných predajcov vozidiel až po menšie nezávislé dielne, môžeme ponúknuť celý rad podporných predajných materiálov, atraktívne marketingové a propagačné kampane. Dodávame tiež do obchodov s náhradnými dielmi a môžete nás aj nájsť na národnej úrovni vo vybraných hypermarketoch.

Objavte rozdiel Mobil 1

Za posledných 36 rokov, každá formulácia Mobil 1 neustále zdvíhala latku pre inovácie a výkonnosť, aby sa stala poprednou svetovou značkou v oblasti syntetických motorových olejov. Samo vybudované vysoké renomé medzi miliónmi vodičov v oblasti mazív  a sila technológie  Mobil 1 vám dáva najmodernejšiu ochranu motora.

  • Pomáha udržať váš motor fungujúci ako nový. Mobil 1 minimalizuje opotrebovanie piestnych krúžkov a otvorov valca, čo má za následok, že motor sa správa ako nový po dlhšiu dobu.
  • Mobil 1  s extrémnym výkonom pri nízkej teplote ponúka vynikajúci výkon za extrémne chladných podmienok, čo zaisťuje, že oleje hneď prúdia motorom a to najmä v priebehu niekoľkých prvých kritických sekúnd.
  • Mazivá Mobil 1 s výnimočnou čistiacou silou pre zanesené motory sú navrhnuté tak, aby udržali motor v čistote a chránili ho pred opotrebovaním a tvorbe usadenín  a to aj za vysokých teplôt a stresových jazdných  podmienok (štart - stop jazda v meste).
  • Mobil 1 je odporúčaná výrobcami vozidiel (OEM) viac než akékoľvek iné oleje na svete. Dnes môžeme tvrdiť, že viac OEM výrobcov dáva prednosť Mobil 1 pred akoukoľvek inou značkou oleja na svete.