O nás

Lubexpert Slovakia s.r.o. je oficiálny dovozca a predajca produktov ExxonMobil Lubricants & Specialties na území Slovenskej republiky. Distribuované produkty sú zabezpečované priamo z výrobných závodov spoločnosti ExxonMobil.   
 
Naša firma vstupuje na slovenský trh s mladistvou, dynamickou, zodpovednou a etickou filozofiou. Naším poslaním je, aby sme naším partnerom zabezpečili kvalitné mazivá, ktoré najviac vyhovujú ich potrebám za konkurencieschopnú cenu a na rozsiahle vynikajúcej úrovni služieb počnúc od rýchleho, spoľahlivého doručenia až po technické poradenstvo mazania.
 
Náš strategický vzťah s  ExxonMobil je garanciou kvality nami distribuovaných produktov a nášho postoja k našim zákazníkom.
 
Prečo Lubexpert Slovakia? 
 
Lubexpert Slovakia s.r.o., ako oficiálny distribútor mazív Mobil reprezentuje garanciu kvality.
 
Za každých okolností sa snažíme o to, aby sme našim partnerom poskytli najvyššiu úroveň služieb
Reprezentujeme modernú firmu, ktorá sa maximálne prispôsobuje požiadavkám trhu
Zvýšenú pozornosť venujeme ľudským zdrojom našej firmy. Veríme, že len s vysoko školenými, cieľavedomými a spokojnými spolupracovníkmi sa dá dlhodobo úspešne spolupracovať
Naším cieľom je vydobyť si spokojnosť našich klientov, a to distribúciou produktov vynikajúcej kvality a odborným poradenstvom našich kvalitne školených odborníkov.
 
Našou predstavou je stať sa jedným z najúspešnejších distribútorov mazív Mobil v Strednej Európe, čo dosiahneme koherentnou  stratégiou riadenia, vynikajúcim tímom odborníkov a logistickými investíciami.
 
Našou hodnotou je vytvárať ľudský obchod založený na úcte a dôvere.
 
Import /Skladovanie / Doprava
 
Ako oficiálny importér sa zaoberáme predajom a distribúciou mazív značky Mobil na Slovensku.
 
V našom produktovom portfóliu sa nachádza celá škála mazív značky Mobil:
 
  mazivá pre osobné motorové vozidlá
  mazivá pre úžitkové motorové vozidlá
  priemyselné mazivá
  vazelíny, špeciálne mazivá
 
Objednávky našich partnerov vybavujeme z našich skladových zásob na Slovensku maximálne do 24 hodín.
 
Technické poradenstvo
 
Naši vynikajúco vyškolení odborníci už od začiatku procesu spolupráce pomáhajú našim partnerom vybrať najvhodnejšie produkty Mobil, spĺňajúce ich požiadavky a potreby.
 
Naše technické oddelenie úzko spolupracuje s nezávislým laboratóriom „SIGNUM”, ktoré sa vďaka svojej vysokej odbornosti teší vážnemu medzinárodnému uznaniu. Naše služby zahŕňajú kontrolu kvality produktov používaných našimi partnermi, kontrolovanie technického stavu strojov a aj technické poradenstvo mazania v záujme účinnejšej a ekonomickejšej prevádzky. 
 
S technickými otázkami sa môžete na nás kedykoľvek obrátiť tu.
 
produkty Mobil, Signum, laboratórne, technické poradenstvo, monitoring kvality, ekonomická prevádzka
 
Naše služby zahŕňajú kontrolu kvality produktov používaných našimi partnermi, kontrolovanie technického stavu strojov a aj technické poradenstvo mazania v záujme účinnejšej a ekonomickejšej prevádzky.
 
Marketing
 
Obchodná politika našej firmy smeruje k tomu, aby sme našich partnerov okrem výhod ponúkaných mazivami Mobil podporovali ďalšími marketingovými programami v rozvíjaní chodu ich obchodu, zvyšovaní úspešnosti a konkurencieschopnosti.
 
Mobil Lubricants Distributor Integrity Manual (DPIM)
 
Systém ExxonMobil Distributor Product Integrity Manual (DPIM) všade na svete používajú distribútorskí partneri spoločnosti. Systém zabezpečuje, aby títo oficiálni distribútori všade na svete obslúžili svojich partnerov na tej istej vysokej úrovni. Maximálne dodržiavanie predpisov súvisiacich s manipuláciou, skladovaním, transportom, balením a plnením produktov vyrábaných spoločnosťou ExxonMobil zabezpečí, aby sa k zákazníkom dostali výlučne produkty s bezchybnou kvalitou.