BMW

Ktorý olej pre moje auto BMW?
 
K dispozícii je celý rad motorových olejov Mobil vhodných pre rôzne série áut BMW, vrátane benzínových a dieselových motorov. Existujú motorové oleje Mobil upravené tak, aby boli vhodné pre modely BMW X3 a BMW rady 3, oleje vyvinuté pre staršie modely ako je BMW 628CSi.
 
Typické schválenia motorových olejov pre vozidlá BMW
 
BMW Longlife-04 
BMW Longlife-01
 
Ako môžem ušetriť peniaze pomocou Mobil 1?
 
Plne syntetické oleje, ako je Mobil 1 obiehajú vo vašom motore BMW ľahšie ako tradičné minerálne oleje, takže váš motor pracuje efektívnejšie. Mobil 1 tiež začne pracovať rýchlejšie, takže váš motor dosahuje špičkovú prevádzkovú účinnosť rýchlejšie. Obe z týchto výhod znamenajú potenciálne zlepšenie palivovej účinnosti, ktorá vám ušetrí peniaze na pohonné hmoty .
 
Či už máte veľké auto BMW alebo menšie športové auto, použite nástroj Ktorý olej, ktorý vám pomôže zistiť, ktorý Mobil olej je vhodný pre vaše BMW.
 
Mobil 1 New Life 0W-40
Mobil 1 motorové oleje pre vozidlá BMW
Mobil 1 ESP 0W-30.
Mobil 1 ESP Formula 5W-30.
Mobil 1 New Life 0W-40.
Mobil 1 Turbo Diesel 0W-40.
 
Najnovšie špecifikácie a schválenia výrobku pre tieto produkty Mobil nájdete v Technickom liste.
 
Ako plne syntetický olej chráni motor môjho auta BMW?
 
Testy ukazujú, že Mobil 1 sa môže dostať do všetkých pohyblivých častí motora o  15 sekúnd rýchlejšie než niektoré bežné oleje. Kým olej začne cirkulovať v plnom rozsahu, bude trenie medzi suchými časťami motora pomaly znižovať životnosť motora. Syntetické motorové oleje, ako je Mobil 1  sa pustia do obehu hneď, chránia každú pohyblivú časť v motore, čo sa časom môže premietnuť do úspor nákladov na údržbu.
 
Ktorý olej mám kúpiť pre môj BMW?
 
Je dôležité používať správny olej v aute tak, aby bol v súlade so špecifikáciami výrobcu BMW. Použitie správneho produktu Mobil 1 počas rutinnej údržby a podľa príručky vášho vozidla nebude mať vplyv na záruku výrobcu BMW. Pomocou funkcie Ktorý olej si vyhľadáte značku a model vášho auta a získate odporúčanie pre výber oleja.