Plynové turbíny

Oleje pre plynové turbíny elektrární
 
K dispozícii je celý rad špeciálne upravených, vysoko výkonných značkových priemyselných mazív Mobil™ vhodných pre mazanie plynových turbín a splnenie všetkých kritických potrieb zariadení v elektrárňach. Cieľom prémiových mazív pre turbíny je ponúknuť vynikajúcu kontrolu pre nepretržitú prevádzku.
 
Mazivá a oleje Mobil SHC™ boli navrhnuté tak, aby boli schopné pracovať v náročnom prostredí, vrátane vysokej teploty a znečistenej vody. Mobil - značkové priemyselné mazivá môžu napomôcť k zlepšeniu produktivity energie a potenciálne znížiť náklady.
 
Výrobcovia plynových turbín
 
Mobil - značkové priemyselná mazivá sú vhodné pre širokú škálu výrobcov plynových turbín. Patria medzi ne  Siemens, GE a Alstom.
 
Typické schválenia olejov pre  plynové turbíny
 
Motory na zemný plyn:
 
Siemens TLV 9013 04
Alstom HTGD 90117
Solar ES9 - 224 trieda 1
GE GEK 32568G
GE GEK 101941
GE GEK 28143B
 
Mobil Oleje vhodné pre plynové turbíny
 
Mobil SHC™ 800 turbínový olej
Mobil DTE™ 800 turbínový olej
Mobil DTE™ 700 turbínový olej
Mobil DTE™ 932 GT pre kontrolu proti tvorbe lesklých povrchov najmä v GE turbínach
 
Pre najnovšie špecifikácie a schválenia pre tieto produkty pozriteTechnický list výrobku.
 
Preskúmajte parné a plynové turbíny elektrární na webových stránkach priemyselných mazív Mobil.
 
Ako môžem ušetriť peniaze a zvýšiť produktivitu pomocou mazív Mobil SHC™?
 
Pri drsných podmienkach, ako sú extrémne vysoké a nízke teploty, vysoké zaťaženie a vysoká alebo nízka rýchlosť, mazivá Mobil SHC ponúkajú rôzne výhody. Pomáhajú predĺžiť životnosť strojov a redukovať výmenné intervaly oleja, rovnako ako potenciálne znížiť zlyhanie zariadení a neplánované odstávky.
 
Predĺžená životnosť oleja- oleje Mobil SHC pôsobia až šesťkrát dlhšie ako minerálne oleje tým, že ponúkajú vynikajúcu vysoko-teplotnú stabilitu a odolnosť voči oxidácii. To pomáha predĺžiť intervaly medzi jednotlivými výmenami oleja, znížiť náklady na likvidáciu oleja a udržať výrobu v chode.
Predĺžená životnosť zariadenia- Mobil SHC chráni vašu kapitálovú investíciu pred hrdzou, koróziou a opotrebením. Stabilita v extrémnych teplotných podmienkach pomáha predĺžiť životnosť zariadení.
Vyššia produktivita, väčšia ziskovosť- Mobil SHC  nie je iba mazanie. Ide priamo do základov tým, že potenciálne znižuje náklady na prevádzku, zvyšuje efektivitu a ziskovosť.
Aký olej Mobil SHC by som si mal kúpiť pre svoje zariadenia? 
 
Je dôležité používať správny olej a plastické mazivo Mobil  počas rutinnej údržby a servisu. Pomocou odporúčania ohľadom výberu priemyselných  mazív na základe vyhľadávania podľa špecifických odvetví, zariadení a aplikačných podmienok.