Scania

Olej pre nákladné autá a diaľkové autobusy Scania
 
Nákladné autá Scania, HGV, autobusy a iné úžitkové vozidlá môžu ťažiť z vysoko výkonných syntetických olejov Mobil Delvac™, ktoré boli formulované pre splnenie špecifikácie Scania LDF a  Scania Low Ash. Či už potrebujete olej pre nákladné autá Scania séria-R alebo Scania séria-P alebo olej pre diaľkový autobus Scania Irizar i4, existuje ucelená rada olejov Mobil Delvac, na ktoré sa môžete spoľahnúť.
 
Špecifikácia typických motorových olejov/schválenia pre použitie pre nákladné automobily Scania
 
Či už potrebujete olej pre Scania LDF, Scania LDF2, Scania LDF3 alebo Scania Low Ash oil, pomocou funkcie Ktorý olej  zistíte, aký olej je vhodný pre vaše úžitkové vozidlo Scania.
 
Oleje Mobil Delvac Motor pre nákladné autá  Scania*
 
Mobil Delvac 1 SHC ™ 5W - 40
Mobil Delvac ™ XHP LE 10W - 40
Mobil Delvac ™ XHP Extra 10W - 40
Najnovšie špecifikácie a schválenia výrobku pre tieto produkty Mobil nájdete v Technickom liste
 
Ako pomáha Mobil Delvac splniť  Euro IV a Euro V v súvislosti s mojimi vozidlami Scania?
 
Mobil Delvac 1 LE 5W - 30 a Mobil Delvac XHP LE 10W - 40 so systémom ochrany emisie obsahujú pokročilé prísady, ktoré boli odborne navrhnuté tak, aby pomohli predĺžiť životnosť a udržiavať efektívnosť systémov na zníženie emisií,  ako je napríklad Scania filter pevných častíc (DPF). DPF sa používa na splnenie požiadaviek na emisie noriem Euro IV a Euro V. Produkty, ktoré udržujú účinnosť DPF budú taktiež podporovať nadchádzajúce emisné limity Euro VI 2014/2015.
 
Ako nájdem správny olej pre moje úžitkové vozidlo Scania? 
 
Je dôležité používať správny olej v kamióne alebo ľahkom úžitkovom vozidle v súlade so špecifikáciami spoločnosti Scania. Použitie správneho produktu Mobil Delvac počas rutinnej údržby, ktoré je v súlade s užívateľskou príručkou vášho vozidla nemá vplyv na záruku výrobcu. Ak potrebujete vybrať ten správny Mobil olej pre váš model, použite nástroj na vyhľadávanie Ktorý olej.