Volvo

Olej pre nákladné autá a diaľkové autobusy Volvo
 
Nákladné autá Volvo, HGV, autobusy  a ľahké úžitkové vozidlá môžu ťažiť z vysoko výkonných syntetických olejov Mobil Delvac™, ktoré boli formulované pre splnenie špecifikácie spoločnosti Volvo. Či už potrebujete olej pre nákladné auto Volvo FH 12, diaľkový autobus B7R alebo exkavátor Volvo EW180C, existuje ucelená rada olejov Mobil Delvac, na ktoré sa môžete spoľahnúť.
 
Špecifikácia typických motorových olejov/schválenia pre použitie pre nákladné automobily Volvo
 
Či už potrebujete olej pre Volvo VDS-4, Volvo VDS-3 alebo Volvo VDS-2 oil, pomocou funkcie "Ktorý olej"  zistite, aký olej je vhodný pre vaše úžitkové vozidlo Volvo.
 
Oleje Mobil Delvac Motor pre nákladné autá  Volvo*
 
Mobil Delvac 1 LE 5W ™ -30
Mobil Delvac 1 ™LE  5W - 40
Mobil Delvac ™ XHP LE 10W - 40
Mobil Delvac ™ XHP Extra 10W - 40
Najnovšie špecifikácie a schválenia výrobku pre tieto produkty Mobil nájdete v Technickom liste
 
Ako môžem ušetriť peniaze pomocou Mobil Delvac 1™?
 
Plne syntetické oleje, ako sú Mobil Delvac 1 cirkulujú v motore vozidiel Volvo ľahšie ako tradičné minerálne oleje, takže motory môžu pracovať efektívnejšie. Mobil Delvac 1 tiež začne pracovať rýchlejšie, takže váš motor dosahuje špičkovú prevádzkovú účinnosti rýchlejšie. Či už ide o menej alebo viac zaťažované vozidlá,  tieto výhody znamenajú potenciálnu úsporu paliva, čoho následkom sú ušetrené peniaze na naftu.
 
Ako pomáha Mobil Delvac splniť  Euro IV a Euro V v súvislosti mojimi vozidlami Volvo?
 
Mobil Delvac 1 LE 5W - 30 a Mobil Delvac XHP LE 10W - 40 so systémom ochrany emisie obsahujú pokročilé prísady, ktoré boli odborne navrhnuté tak, aby pomohli predĺžiť životnosť a udržiavať efektívnosť systémov za účelom zníženia emisií  ako je napríklad Volvo diesel  filter pevných častíc (DPF). DPF sa používa na splnenie požiadaviek na emisie noriem Euro IV a Euro V. Produkty, ktoré udržujú účinnosť DPF budú taktiež podporovať nadchádzajúce emisné limity Euro VI 2014/2015.
 
Ako nájdem správny olej pre moje úžitkové vozidlo Volvo? 
 
Je dôležité používať správny olej v kamióne alebo v ľahkom úžitkovom vozidle v súlade so špecifikáciami spoločnosti Volvo. Použitie správneho produktu Mobil Delvac počas rutinnej údržby, ktoré je v súlade s užívateľskou príručkou vášho vozidla nemá vplyv na záruku výrobcu. Ak potrebujete vybrať ten správny Mobil olej pre váš model, použite nástroj na vyhľadávanie Ktorý olej.